Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yer alan bilgiler hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya profesyonel danışmanlık kapsamında değildir.

 

Ziyaret ve Kullanım Kuralları

1 – Bu internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.

2 – Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu internet sitesinde bulunan yazılı materyal dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’na aittir ve yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.

3 – Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun yazılı onayı olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi kesinlikle yasaktır.

4 – Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza fax veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun varolan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler, bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

5 – Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’na aittir.

6 – Döküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek döküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir. Sağdıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

7 – Bu yasal uyarılar ve bu web sitesi ile ilgili her türlü hususta Türk Hukuk Mevzuatı uygulanır …